VYLETA-BUS.CZ

Petr Vyleta, majitel autodopravy

Firma byla založena v létě 2016. Dosud se věnuji výhradně vnitrostátní dopravě a mým hlavním cílem do budoucnosti je rozšíření služeb o mezinárodní autobusovou dopravu. Mezi svoje hlavní priority řadím spolehlivost a snahu vyjít vstříc požadavkům zákazníka. Pro případ poruchy je vždy k dispozici náhradní vozidlo.

Více o majiteli

Moje láska k autobusům vznikla hned v mém dětství, nejspíš proto, že hned naproti našemu domu byly garáže ČSAD, kam jsem si jako malý chlapec chodil hrát do odstavených autobusů. Mnoho řidičů jsem znal a oni mě také, největší radostí pro mě bylo, když si mě někteří z nich posadili na klín a vozili mě po dvoře a já jsem mohl buď šlapat na plyn, nebo kroutit volantem.

Hned ve svých 21 letech jsem si udělal na vlastní náklady veškerá řidičská + profesní oprávnění a vydal se do světa získávat zkušenosti. Nyní mám za sebou praxi jak v nákladní dopravě, tak v městské autobusové dopravě v Praze, v meziměstské dopravě po ČR a v mezinárodní zájezdové dopravě. Teď jsem usoudil, že nadešel čas začít si realizovat svůj sen a založit si vlastní autobusovou dopravu.